DJ/Wodzirej & Akordeonista

DJ + Akordeonista to doskonałe połączenie, które może dodać wyjątkowego charakteru i atmosfery do waszego wydarzenia, zwłaszcza jeśli planujecie mniejsze wesele, poprawiny lub przyjęcie. Oferuje ono najlepsze z obu światów, łącząc muzykę odtwarzaną przez DJ-a z dynamicznymi i oryginalnymi dźwiękami akordeonu.

Jak wygląda wesele z DJ-em i akordeonistą?

Przygotowaliśmy specjalną ofertę na mniejsze wesela, poprawiny, urodziny, rocznice, eventy i wiele innych okazji. Jeśli szukasz muzyki na żywo w trakcie przyjęcia, to właśnie znalazłeś idealne rozwiązanie!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako multiinstrumentalista, akordeonista w połączeniu z DJ-em, z pewnością zachwyci Twoich gości swoim talentem i wyczuciem muzycznym. A w roli wodzireja i konferansjera DJHarmonyPower doprowadzi Twoje przyjęcie do perfekcji.

W pakiecie otrzymujesz nie tylko profesjonalnego DJ-a, ale także akordeonistę, który przywita Twoich gości przed salą, grą na akordeonie. A to nie koniec, ponieważ DJ Harmony Power jest w stanie zagrać 100 lat, wszelkie toasty, biesiadę oraz dograć muzykę do piosenek w wersji oryginalnej.

Poniżej prezentujemy oczepiny w naszym wykonaniu, a także linki do piosenek w aranżacji naszego DJa:

Pozostałe opcje

ZM Revers

Świetna opcja dla miłośników na żywo zagranej muzyki, którzy chcą urozmaicić swoją imprezę oryginalnymi aranżacjami.

ZM Revers + DJ

Połączenie energetycznego zespołu i świetnego DJ-a to gwarancja zabawy do białego rana!

DJ/Wodzirej + Instrumentaliści

Wyjątkowe brzmienie instrumentów połączone z najlepszą muzyką klubową? To tylko u nas!

Instrumentaliści

Masz już DJ-a a potrzebujesz Instrumentalisty? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!

Call Now Button