Zespół Muzyczny Revers

ZM Revers to zespół z Białegostoku, który przez lata zdobył wysoką renomę i doświadczenie w branży weselnej i eventowej, tworząc niezapomniane chwile dla licznych Klientów i ich Gości. Nasz skład to grupa profesjonalistów, którzy wniosą ogromne doświadczenie i wiedzę muzyczną do naszej twórczej misji. Nasze pozytywne opinie od Klientów i ich Gości są naszą największą nagrodą i motywacją do dalszego rozwoju. Dołącz do grona zadowolonych Klientów, którzy zaufali ZM Revers i pozwól nam uczynić Twoje wesele lub event niepowtarzalnym muzycznym spektaklem!

Zespół muzyczny Revers w pełnym składzie

Jak wygląda wesele z ZM Revers?

Jeśli zdecydujecie się na tę opcję, możecie być pewni, że czeka Was niezapomniana i pełna świetnej zabawy przygoda, podczas której będziemy grać zarówno tradycyjne utwory w nowoczesnych aranżacjach, jak i najnowsze hity. Warto podkreślić, że wszystkie nasze występy są grane na żywo, a na scenie zabłyśnie mnóstwo instrumentów. Dźwięki saksofonu, akordeonu i gitary, w harmonii z pulsującą perkusją akustyczną, na długo pozostaną w Waszej pamięci.

Wszyscy członkowie zespołu śpiewają, tworząc niezwykle zróżnicowany repertuar, obejmujący utwory zagraniczne, takie jak piosenki angielskie, hiszpańskie, francuskie, włoskie, rosyjskie, białoruskie i ukraińskie. Dodatkowo, zapewniamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy, abyście mogli cieszyć się doskonałym brzmieniem i estetycznym wyglądem.

Nasz zespół składa się z pięciu utalentowanych muzyków: czterech panów i jednej pani. Jako standardową usługę oferujemy oprawę muzyczną w domu Pana Młodego i Pani Młodej (choć zawsze możecie zrezygnować z tego elementu).

W naszym zestawie instrumentalnym znajdują się dwa akordeony, saksofon oraz tamburyn. Na sali pojawiają się również wcześniej wspomniane instrumenty, a dołączają do nich dwa keyboardy, gitara elektryczna, perkusja akustyczna oraz inne niezbędne urządzenia muzyczne.

Przekonajcie się z filmów poniżej, jak tworzymy niepowtarzalną atmosferę na parkiecie, zapewniając wspaniałą rozrywkę i niezapomniane wspomnienia dla wszystkich uczestników Waszego wesela:

Zespół muzyczny Revers na scenie, akordeon, saksofon

Podsumowanie naszej oferty:

 • Oprawa muzyczna w Waszych domach,
  w składzie 5 osób: 4 Panów i Pani;
  instrumenty: 2 akordeony, saksofon, tamburyn.
 • Przywitanie przed salą odbywa się przy akompaniamencie akordeonu, saksofonu i tamburynu.
 • Na sali w/w instrumenty + 2 keyboardy, gitara elektryczna, perkusja akustyczna, pozostały sprzęt muzyczny.
 • Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.
 • Bogaty repertuar. Wokal damsko-męski, wszyscy śpiewamy. Hity starsze i nowości. Hity zagraniczne, polskie czy disco polo (wszystko według potrzeb ustalonych indywidualnie ok. 2 miesiące przed imprezą).
 • Wszelkie zabawy przy stołach i na parkiecie, a także oczepiny, są ustalane indywidualnie (2 miesiące przed imprezą).
 • Liczne utwory zagrane solo na saksofonie lub/i akordeonie.
 • Na scenie mamy wszystkie instrumenty do Waszej dyspozycji, które możemy dostosować do Waszych preferencji.
 • Chcesz więcej lub mniej danego instrumentu? Ty o tym decydujesz!
 • Organizujemy liczne interaktywne zabawy na parkiecie, z muzyką na żywo granej na saksofonie i akordeonie. Wychodzimy do Was i razem robimy weselne SHOW.
 • Od 2023 roku wprowadziliśmy dla miłośników mocnych bitów specjalną składankę znanych hitów TECHNO – piosenki z oryginalnym wokalem w połączeniu z improwizacją akordeonu i saksofonu.
 • Wiele innych atrakcji według Waszych pomysłów.

Plan wesela 2023

Stworzyliśmy PLAN WESELA, abyście mieli jak najlepsze wyobrażenie o przebiegu Waszej uroczystości i jednocześnie (w przypadku podpisania umowy) mogli w prosty sposób ustalić niezbędne szczegóły. Plan udostępniamy przyszłym Parom Młodym do wydrukowania i wypełnienia w domu lub możemy go wspólnie uzupełnić podczas spotkania.

Zasady są bardzo proste! Jeśli chcecie, aby odpowiednia opcja znalazła się na Waszym weselu, zaznaczamy TAK i ewentualnie uzupełniamy szczegóły w odpowiednich miejscach. Jeśli nie jesteście zainteresowani czymś, zaznaczamy NIE.

UWAGA! Plan wesela ustalamy co najmniej 2 miesiące przed datą imprezy!
W przypadku późniejszego kontaktu lub jego braku, uznajemy, że przystajecie na nasze propozycje!

Pozostałe opcje

ZM Revers + DJ

Połączenie energetycznego zespołu i świetnego DJ-a to gwarancja zabawy do białego rana!

DJ/Wodzirej + Instrumentaliści

Wyjątkowe brzmienie instrumentów połączone z najlepszą muzyką klubową? To tylko u nas!

DJ/Wodzirej + Akordeonista

Oryginalne połączenie nowoczesnych rytmów i tradycyjnego brzmienia akordeonu to nasza specjalność!

Instrumentaliści

Masz już DJ-a a potrzebujesz Instrumentalisty? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!

Call Now Button