Zespół muzyczny VS DJ, a może razem?

Plusy i minusy:

DJ + Instrumentaliści, a może jednak Zespół i DJ J?

Wybierając DJ-a, wydaje się Wam, że oszczędzacie. Szybko jednak okazuje się jak jest naprawdę!

Potrzebujecie oprawy muzycznej przy Błogosławieństwie, w rodzinnym domu? Jeśli zdecydujecie się na Zespół – nie ma problemu. Przyjeżdżamy całym składem i gramy na instrumentach sprawiając, że ten uroczysty moment staje się niezapomnianym przeżyciem dla Waszej Rodziny. 2 akordeony, saksofon, tamburyn – to nasz standard.

Zatem z Zespołem otrzymujecie „bogatszą” wersję wyjazdu z kilkoma instrumentami, a przy DJ-u i akordeoniście na tzw. Wyjazdach musicie zadowolić się jednym instrumentem. Kilka instrumentów albo jeden – taka sama cena w obu przypadkach. Tak, to prawda. Wybierając przy opcji DJ-a za samego akordeonistę zapłacicie tyle co Zespół daje cały skład z kilkoma instrumentami.

Poza tym przy opcji DJ – a, za każdy występ akordeonisty trzeba dopłacać: np. za przywitanie przed salą, toasty, dogrywania do oryginalnych wersji piosenek (z Zespołem też jest taka możliwość już w cenie)

Marzy Wam się, aby saksofonista zagrał kilka utworów? Albo jeszcze lepiej w duecie z akordeonistą w domu, bądź w trakcie przyjęcia „za stołami”? Każde urozmaicenie to kolejny koszt!

Zatem co warto? Wybierz Sam!

Jednak zauważcie, że wybierając usługę u nas, masz sprawdzoną od wielu lat wysoką jakość w przystępnej cenie!

Renomowany DJ + profesjonalny instrumentalista to znacznie wyższy koszt niż nasza propozycja cały Zespół + DJ.

Gwarantujemy również, że decydując się na naszą opcję DJ + Instrumentaliści otrzymacie profesjonalną usługę na poziomie co najmniej Renomowanego DJ + Instrumentalista w bardzo przystępnej cenie.

Call Now Button